Consulting

Naszym klientom oraz firmom, które chciałyby z nami współpracować oferujemy profesjonalną usługę doradztwa.  Zakres usług jakie możemy zaproponować jest bardzo szeroki a poniższe z przykładów mogą okazać się przydatne w prowadzeniu Twojego biznesu.

Porady związane z prowadzeniem firm – podnoszenie kapitału dla spółek kapitałowych, wszelka pomoc związana ze zmianami KRS.

Przekształcenia – zmiana formy prawnej prowadzonej działalności w związku z rozwojem i rozszerzaniem zakresu działalności. Z jednoosobowej działalności osobowej przekształcenie w spółkę z o.o.

Rejestracja – zakładanie nowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, przygotowywanie umów dla spółek cywilnych oraz pomoc w rejestracji w Urzędzie Skarbowym, Głównym Urzędzie Statystycznym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych

Tworzenie Biznes planu – w celu dofinansowania swojego przedsiębiorstwa niezbędne są środki pozyskane od instytucji finansowych dlatego oferujemy przygotowanie biznes planu z którym otrzymasz kredyt na finansowanie innowacyjnych przedsięwzięć w swojej firmie.

Doradztwo przy pozyskiwaniu kapitału